Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym leczyc bardzo zaawansowany tradzik gdy odpadają retinoidy?+zdj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 11:32   #74
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: czym leczyc bardzo zaawansowany tradzik gdy odpadają retinoidy?+zdj

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Leczenie srednionatężonego trądziku + rozjasnianie przebarwien. Masz do wyboru Acnederm (20zł), Skinoren w żelu i kremie (47zl) i jakies tam jeszcze, nie pamiętam. Mi przy pomocy tych kremów udaje się trzymać cerę w ryzach. Działają zapobiegawczo i pomagają na zaskórniki zamknięte, otwartych niestety u mnie nie ruszają.

Generalnie zasada jest taka, ze skóra tłusta funkcjonuje nieprawidłowo i nie poradzi sobie sama, nawilżanie raczej nie wystarczy. Uzywalas jakichs kremow typowo dla skory tradzikowej poza Duakim?

Aredhel - jakie hormony bralas? Tabletki antykoncepcyjne? Mozna brac tabletki hormonalne ktore nie maja dzialania antykoncepcyjnego i dzialaja lagodniej. Tylko trzeba znalezc lekarza, ktory nie jest omamiony przez koncerny marzace o tym, zeby wszystkie kobiety lykaly antykoncepty. Probowalas wierzbownicy lekarskiej? Ja mam podwyzszony DHEA i mi pomaga. Ok teraz doczytałam ze bralas Spironol, ale to jeszcze nie wyczerpuje mozliwosci z innymi lekami
nie poza duaciem nie uzywalam nic,a tego acnederm slyszalam ze nie moza uzywac gdy ktos ma tradzik ropny ,tylko na zaskorniki zamkniete,wiec u mnie odpada:/
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując