Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stosować Joico K Pak?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 20:51   #20
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Gratulki nowej fryzurki! Wiem, o niebo lzej, jak sie odetnie to, co poniszczone

Ja mysle, ze Joico to Mercedes przy Matrixie. Matrix produkowany jest przez L'oreal, tak samo jak i Kerastase. Kerastase to wyzsza polka, a Matrix jest nieco wyzej, niz drogeria. Co nie znaczy, ze od razu jest tani. Ja tak patrze na to, co serwuje sie w lepszych salonach w Szwecji i zwykle trafia sie Joico, Kerastase lub Bumble and Bumble - to ostatnie to juz drogasne strasznie, bo ze 100 zet minimum za sam szampon.
Mialam kiedys Matrixa kilka rzeczy i byly ok, ale np. fioletowy szampon do blondu wymienilam na Fudge, bo lagodniejszy dla skory, a wlosy chlodniejsze. Lakier do wlosow cudny, ale przeszlam na profesjonalnego Schwarzkopfa, bo jednak chroni przed wplywem wilgotnego powietrza. W roznych galeriach handlowych sa takie wysepki z produktami fryzjerskimi i Matrix tam mozesz kupic o niebo taniej, niz w salonie.

Mysle, ze Joico jest wlasnie jakosciowo wysoko, a ceny w relacji do jakosci jeszcze zjadliwe. Kerastase bym nie zdzierzyla, to dopiero cenki.... Szukaj aukcji i kup miniaturki - zawsze bedziesz miala lepsze rozeznanie, nim sie wpakujesz w duze opakowanie drogiego produktu, ktory moze nie przypasc Ci do gustu .

Powiem szczerze, ze mnie Joico najbardziej przekonuje, nie miałam zbyt wielkiej styczności z produktami fryzjerskimi, zresztą jak weszłam we włosomaniactwo to byłam anty-kosmetyki profesjonalne bo przecież są złe Ale już odzrowiałam i do wszystkiego trzeba podejść z umiarem a w końcu do czegoś te profesjonalne kosmetyki mają służyć
Kerastase ceny mnie przerażają i wgl najbardziej bym chciała żeby każda firma miała w ofercie 5ml saszetki do wypróbowania produktu, bo naprawdę szkoda kupić coś z czego nie będę zadowolona..
Teraz tylko czekam na wypłate i urodzinki i biegne nawiedzić hurtownie fryzjerską w moim mieście po Joico Revitaluxe, jak juz scięłam włosy to teraz zrobię wszystko żeby były piękne
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując