Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stosować Joico K Pak?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-08, 15:10   #23
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

guacamole,truskawkowawios na
Ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam że Hebe jest u mnei w mieście,a tak zazdrościłamd ziewczynom że tam takie fajne rzeczy są a u mnie nic Nie ukrywam radości i na pewno po weekendzie cały sklep bedzie mój, bo jak sie dopadne to na amen



Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To prawda, ekstremalne wybory nie sa dobre. Ja do wszelkich naturalnych metod mam to zastrzezenie, ze nie dbaja one o kolor i farbowane wlosy, a przynajmniej niewystarczajaco. W przypadku blodnu latwo o zazolcenia i bure poblaski. Profesjonalne kosemtyki sa tak skonstruowane, ze maja w sobie 'nosniki' wprowadzajace substancje kondycjonujace.
Lubie olejki, ale mysle, ze bez dobrej odzywki proteinowej czy nawilzajacej, a do tego kropli jedwabiu - niestety natura sama nie da rady.

Do ciala wybieram nature, wszelskie zgnilo pachnace mydla, naturalne pilingi i masla, plus troche mocznika aptecznego. Jednak wlosy wymagaja o niebo wiecej.

Te 5 ml to bylaby fajna sprawa, ale furmy nie zgodza sie na to, wola sprzedac cae opakowanie, zgarnac 70 zlotych, nawet jesli klient nie bedzie szczesliwy z efektow. A tak,kupujemy 3-4 rozne pelne produkty do testowania i nabijamy kaske
Teraz to i ja wiem, bo owszem natura jest fajna, te kosmetyki mają łądne składy, dziewczyny mają naprawdę piękne włosy i ja na pewno będę z tego korzystać jak dojdę do ładu z włosami bo nie ma co ich niepotrzebnie obciążać (wracam do naturalnych, więc wielkiej, supermocniej pięlęgnacji na codzień nie będę potrzbowała)
Ale póki co muszę o nie dbać

Do ciała też używam natury ale z tego względu ze mam AZS i czego bym dłużej nie stosowała to mam uczulenie, a na kosmetyki specjalne nie mam kasy

Wiem że pomysł z tymi 5ml jest dobry, ale jakb wszyscy mieli do próbek dostęp to nikt by nie kupował u większości firm, więc zgadzam się z Tobą w pełni


Uwaga Uwaga! Kupiłąm sobie Revitaluxe Jeszcze dzisiaj zamierzam wypróbować

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2013-06-09 o 14:03
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując