Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uwb, inauguracja, bilety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 13:07   #31
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Teraz juz wiem ze inauguracja jest 03.10, planu nie mam dalej...
Kiedy dzwonilam do akademika to mi powiedzieli zeby sie kwaterowac 28.10 od 8.00 ale myslalam wtedy ze inauguracja jest 01.10. Lepiej zatem kwaterowac sie 28.10 czy moze 01.10 czy 02.10? To bedzie jakas roznica? lepsze pokoje beda zajete?
o którym akademiku mówisz? jeśli na żeromskiego to w ubiegłym roku mieszkałam, radze z rana się kwaterować bo po 15tej kierownik jest zwykle wściekły i kolejki są takie że ponad godzine stoisz i czekasz na podpisywanie umowy i odbiór kluczyka zwykle pokoje się daje tak, że tym którym przedłużyli umowę na następny rok to mieszkają w tych samych pokojach co w poprzednim roku jesli sie dogadali a zwykle tak robią jak zaszłam do kierownika to zapytał czy mam jakies preferencje co do tego z kim chce mieszkac i gdzie(polecam pokoje które są dalej od schodów, będzie ciszej i nikt Ci nie bedzie tupać przechodząc ) , jesli powiesz że nie to Cie dopiszą gdzies, wszystko jest pisane na poczatku zwykle w zeszyciku ołówkiem dopiero jak podpiszesz umowę to wpisują Cie długopisem w zeszyt z listą pokojów i dają kartę mieszkańca obojętne jednak którego dnia się wprowadzisz, upewnij sie tylko czy w tych dniach w których bedziesz chciała sie wprowadzic bedzie kierownik ( pamietaj ze jak coś nie tak będzie ze współlokatorką to zawsze możesz się przeprowadzić więc bez stresów )
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2012-09-20 o 13:10
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując