Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 23:47   #2146
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa na wątku, wiec odrazu przepraszam że troche nieogarnięta, próbowałam się orzebuć orzez te wszytskie posty ale ciężko idze, strasznie tego dużo.
Ostatno zaczełam zastanawiać się nad laserem na pachy. Mam bardzo mocne owłosienie, czarne włosy mutanty (po oare z jednej cebulki) i do tego bardzo szybko rosną, karnacje mam super jasną (jeżeli to ma jakieś znaczenie). Jak myślcie ile zabiegów trzeba na takie włosy?
Jakie efekty są widoczne po jednym zabiegu? Ja raz miałam robiony laser, ale jakiś taki świetlny na brzuchu, zrobili mi super małą mocą, a po miesiącu odrosło mi więcej niż miałam :/. Więc się wkurzyłam i na następny zabieg nie poszłam. Po prostu boje się rozczarować tak jak wtedy, więc wole się upewnić jak to będzie przebiegać.
Słyszałam o jakimś super laserze, że wystarczy tylko jedna sesja, wiecie coś o tym (jak dla mnie brzmi troche nieprawdopodobnie, ale kto wie).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
....
kompletna bzdura-jednorazowy laser
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując