Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-19, 21:49   #4111
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no, mi to się wszystko warzyło na antku tylko że też w upalne dni go mordowałam, kto wie jakby zimą było ale cały czas obstaję przy tym że ten filtr po prostu nie nadaje się dla osób z przetłuszczającą się cerą i do tego używających płynnych podkładów.

Dermedic (do skóry suchej i normalnej) był trochę lepszy niż LRP ale już wersja mineralna dla dzieci to dramat
Dostałam kiedyś próbki Dermedic SUNBRELLA SPF 50+ i w ogóle się u mnie nie sprawdził

Polecam Pharmaceris Hydrolipidowy 50+ - zarówno ten do twarzy jak i ten do ciała.

To świetne filtry.
Mam cerę, która bardzo się przetłuszcza. Nakładam rano krem pod oczy, na to filtr... Później delikatnie "stempluję" twarz pudrem transparentnym (absolutnie nie wolno rozcierać pędzlem, ponieważ można osłabić ochronę, jaką ma zapewnić filtr). Dodaję nieco różu na policzki (znów "stemplowanie") i jestem gotowa do wyjścia... Bywają dni (bardzo rzadko, ale jednak), gdy używam dodatkowo podkładu i nic się nie roluje, nie warzy, nie zapycha. Ogólnie filtr w ciągu dnia spisuje się rewelacyjnie. Wiadomo- cudów nie ma i twarz po kilku godzinach się błyszczy (jest to w moim przypadku błyszczenie minimalne- po filtrach z Dermedic była katastrofa totalna), ale wtedy używam znów pudru i jest OK. Mam skłonność do różnych reakcji alergicznych i gdy testuję nowy kosmetyk obawiam się wysypu krost- często moje testowanie kończy się okropną pryszczatą twarzą. Przy Pharmacerisie nic takiego się nie stało. Skóra w dobrej kondycji. Sama konsystencja filtra jest bez zarzutu- świetnie się go nakłada. Tak więc polecam.

Antheliosa chciałam wypróbować, ponieważ widziałam na jego temat same świetne opinie i ogrom pełnych zachwytu recenzji.
Szukam ciągle filtra, który zapewni mi wysoką ochronę anty-UVA (z wysokim PPD). A może nie warto szukać skoro mam filtr, który świetnie się sprawdza?

Jednak pokusa, by znaleźć filtr z lepszym PPD jest u mnie silna i stale poszukuję...



Nie polecam za to Pharmacerisa- wersji dla dzieci (opakowanie biało-niebieskie). Moim zdaniem jest to nieco cięższy filtr i szczerze to dziwi mnie czasem, że dla dzieci tworzą gorsze produkty- według mnie powinny być lepsze...

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2016-09-19 o 22:05
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora