Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 00:15   #204
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Witam wszystkie wizażanki,
Widzę, że każdy inaczej patrzy na rękawiczki. Zdecydowanie się zgadzam, że stylistka powinna mieć rękawiczki choć zapewne to nie wygodne. Nie wiem czy bym nie darowała ich jedynie przy samym przedłużaniu akrylem czy żelem.
Dobrze, że ten wątek ma tylko 7 stron, wszystkie dokładnie przeczytałam z ciekawością. Ja mam zamiar kurs zrobić tylko zastanawiałam się skąd wziąć 'modelki'. No i znalazłam też podpowiedź. Zastanawiam się jednak co byłoby gdybym chciała podjąć pracę jako stylistka paznokci. Nie od razu po kursie, ale w stosunkowo krótkim czasie. Załóżmy: rozmawiam z potencjalnym pracodawcą i mówię brak mi doświadczenia, nie tak dawno skończyłam kurs, zrobiłam już trochę 'modelek' i większość jest zadowolona. Oczywiście byłoby wszystko zgodnie z prawdą. Miałabym szanse na podjęcie pierwszej pracy jako stylistka? Czy coś w rodzaju portfolio mogło by pomóc? Czy raczej usłyszę na wstępie: nie masz doświadczenia, świeżo po kursie, idź ćwiczyć dziecino i lepiej nie zawracaj tyłka? Oczywiście pytanie kieruje do jak najbardziej doświadczonych stylistek. Jak to widzicie?
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując