Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioxet
Wątek: Bioxet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-29, 20:21   #77
polskieKwiaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Bioxet

witam wszystkie Kobietki z takim samym problemem co mój ;/ zdążyłam zauważyc że niektóre wypowiedzi na tym forum są bardzo podejrzanie zachęcające do kupna tego kremu-Bioxet.
Ja stosuję go już od czterech miesięcy o powiem że jakiś satysfakcjinujących efektów nie widac,zdążyłam przez ten czas zauważyc tylko że faktycznie włoski tak mocno nie wrastają i skóra jest fajnie nawilżona,,ale to tylko tyle z tych pozytywnych rzeczy.
Osobiście to poczekam z rzuceniem stosowania tego kremu i wyrzucania pieniędzy w błoto( ok 95zł) do stycznia. Jeśli nadal nic się nie zmieni pozostaje tylko LASER na który obecnie mnie nie stac.
A jeśli jesteście ciekawe gdzie go stosuję to oczywiście twarz;/

*PS aby stosowac ten krem-tak pisze na ulotce-to trzeba miejsce na które chcemy nałożyc krem po prostu wydepilowac z cebulkami-gdzie rzekomo to będzie efektywniejsze lub ogolic,co będzie wymagało dłuższego czasu oczekiwania na pożądane efekty.
Osobiście to ja depiluję,boli jak cholera ale cóż... czego nie robi kobieta zdeterminowana
Podsumowując jak na razie Bioxet nie spełnił moich oczekiwań, ale może jeszcze nic straconego.
polskieKwiaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując