Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 16:24   #306
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
paulinka2 nie wiedziałam ze ty masz takie loczki!! bardzo ładny skręt musisz go podkreślić zelem
czasami pianką gniotę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Śliczne


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
albo alkohol albo źle spałam

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



ale super loczki

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ok będę czekać juz zaraz wkleję foto



haha







dziękuję



śliczne i podobną długość mamy







super zakupy wszystko mi się podoba i pokoik ja też chce się do Ciebie wprowadzić



ale jaśniutkie i jakie loczki piękne
dziękuję

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Szorty już w albumie aaa i bym zapomniała, przyszedł telefon jest taki cudaśny nie mogę się nacieszyć a teraz czekamy aż przejdzie burza i jedziemy po buty dla Tż bo w sizeerze są dobre przeceny na lacosty

No i umyłam dziś włoski tym szamponem aloesowym natur vital, zrobiłam tak jak pisali czyli potrzymałam kilka min na włosach i po prostu włosy mam tak miękkie i lśniące jak nigdy a użyłam potem tylko odzywki isany również bez silikonów
śliczneeee ! uwielbiam takie kolorki i szorty super ! kurde że u mnie nie ma takich outletów za tą cenę nawet bym się nie zastanawiała
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora