Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-05, 19:58   #3697
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
widze ze sie w koncu zdecydowalas na kuracje;D zycze powodzenia;D

dawno tu nie zagladalam po czesci dlatego ze problem pryszczkow znikl u mnie zrobilam sobie na wlasna reke jak pamietacie krotka druga kuracje( bo cos tam sie zaczelo psuc kolo marca) pierw 20 mg dziennie az do pojawienia sie objawow, pozniej zmniejszylam na 20 mg co 2gi dzien pozniej przeszlam na 10 mg dziennie a pod koniec 10 mg co 2gi dzien az pozniel lyknelam 1 na tydzien moze z 2 razy. zjadlam moze 1 opakowanie 20 mg 60 tabletek i moze 2 listki 10 mg( nie wiem nie liczylam pozniej juz musialabym spojrzec w kalendarzyk) bralam ok 3 miesiace , po zejsciu na mala dawke objawy znikly tylko wlosy mi sie nie przetluszczaly troche obawialam sie odstawienia i wypadania wlosow ale nic takiego sie nie zdarzylo cera wciaz bardzo ladna i gladka z malymi potowkami i zaskorniakami radze sobie triacnealem( na cala twarz okazal sie za mocny i to bardzo) nakladam punktowo na noc przez 2 dni a za 2 dni mi schodzi placek skory dokladnie taki jak nalozylam krem z kuracji jestem bardzo zadowolona
hej hej. dawno nie gadalysmy.
zdecydowalam sie w koncu, szkoda,ze nie od razu tak jak radzilas no ale coz. jest juz o niebo lepiej. niewiele wyskakuje. wlasciwie to tak jak u normalnego człeka(nie liczac jakiejs guli od czasu do czasu)
nie umiem sie powstrzymac od drapania, zmora totalna.. masakra. plamy mam przez to.. juz sie maluje jak tylko wstane aby nic nie dotykac(takie przyzwyczajenie,ze jak jestem pomalowana to nie tykam)
Ty hardcorze jeden, sama sobie kuracje zgotowala. najwazniejsze,ze jestes zadwolona. pozdrawiam!

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nagłe pojawienie się uporczywego łupieżu może być skutkiem brania Aknenorminu ? Bo po 6 tabletce obsypało mnie łupieżem koszmarnie co mi się nie zdarza, a jeśli już to jedno- dwukrotne umycie głowy Garnierem przeciwłupieżowym niwelowało problem ( a teraz 3-krotne nie złagodziło łupieżu ) i nie wiem czy to wina tego że w sobotę nałożyłam nową odżywkę prostującą do włosów ( z Avonu, ale szampony też używam z Avonu) czy zwalić na to retinoidy ? I donoszę z frontu, że wyskoczyły mi 3 ogromne i co gorsza bolące krosty na nosie oraz całą żuchwę i szyję mam usianą zaskórnikami i innymi małymi krosteczkami oraz, że generalnie cera mi się pogarsza ;/ ale przetrzymam to
moze byc skutkiem, tez tak mialam. nagly i uporczywy, doslownie sypalo sie z glowy. pomogly szampony alterry(rossmann) i emolium. aktualnie juz n jest tak zle. mozliwe,ze przejdzie. z tymi krosteczkami i zaskornikami mialam to samo, tez przeszlo, cera sie oczyszcza. spoko


co do liszaji polecam alantan plus, zeszlo i to szybko.

tymczasem borym lasem, nie bede zagladac za czesto bo sesja mnie przycisnela). trzymajcie sie
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2011-09-05 o 20:01
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora