Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 13:15   #3256
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Szampony koloryzujące - pytania, problemy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makingmilkmiracle Pokaż wiadomość
Może Delia czy coś takiego??

Ja zrobiłam wczoraj wieczorem Delią (bo nie było ani Mariona, ani Joanny, tylko Palette, ale o nim za dużo się nasłuchałam negatywnych komentarzy) kolor rudy. Wyszło ślicznie, bardzo mi pasuje ten kolor, ale następnym razem muszę kupić dwie szamponetki, ponieważ jedna ledwo starcza na moje włosy (są dość długie, gęste, grube). Są wciąż ciemne, ale chcąc nie chcąc zmieniły barwę na jaśniejszą, co mnie bardzo cieszy


A tak teraz się zastanawiam, póki są wakacje, czemu by nie zrobić turkusowych włosów

Można kupić na allegro, kilka nałożyć, nakupić cytryn. Tylko problem jest zasadniczo jeden - ja wciąż mam ciemne włosy, więc nie wierzę, że wszystkie te dziewczyny pokazywane np. na Facebooku, mają zrobione włosy szamponetką, no chyba, że mają blond włosy.
Byc moze delia bo ona ma taki intensywny rudy i wychodzi na ciemnych wlosach co do turkusow to chyba sa robione tonerami i albo laski rozjasniaja wlosy albo maja jasne
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując