Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-15, 17:13   #2252
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Byłam dzsiaj w Marionnaud i w tym akurat nie ma stoiska TheBalm, za ile on chodzi w ogóle? Bo nie wiem czy opłaca mi się zamawiać przez internet.



Kussiiszzz. Ale ja mam jeszcze odsypkę meteorytów więc narazie muszę je skończyć
Lubie kusic hihihi

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. No weż, gule niedługo znikną, albo przestaną się produkować i będzie ślicznie znowu.
Ale rozumiem w☠☠☠☠a

A salicyla próbowałaś? U mnie nic tak nie utrzymuje skory w ryzach..żadne efeclary, ani acne, tylko zwykly kwas salicylowy wymerdany z olejkiem...tylko ,że teraz troche póżno,,,ale u Ciebie slońca nie za wiele chyba? ;-)

2. Nie jest zły , ale chyba faktycznie w złotawym brązie /brzoskwini będzie lepiej ;-)

3. No jasne, pelen profesjonalizm


Wszystko zniklo to znowu mi wywalilo dwie ;] porazka! one sie naprawde dlugo goja
tż mowi, ze to kara za to, ze jestem taka niedobra

nie probowalam, tylko ten effaclar probowalam wczesniej vichy normaderm, tez ma jakies tam kwasy chyba
mam tez taki punktowy srodek crealasir- on ma chyba kw salic
i mam tez afrodyta-afronic i on tez ma chyba kw salic

ale mysle, ze to wszystko ma male stezenie

no u mnie aktualnie jest mniej niz 10 stopni, wieje, co chwile pada ale tutaj pogoda sie zmienia bardzo szybko wiec jutro moze byc 25 stopni

mam nadzieje, ze sie w koncu wylecze no bo jako nastolatka nie mialam takich problemow mimo, ze zdarzało mi sie spac w podkladzie itp!

oczywiscie probek róży nie bylo wiec wzielam jakis tam bronzer

ladnie sie mieni na filmiku nie asmenka profesjonalistka:cojest :

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Będę miała więcej czasu to się przejadę do innego Marionnaud ale pewnie nie będzie, nigdzie nie ma, tak się wszyscy rzucili na niego że zabrakło



Byłam dzisiaj na solarium (twarz zakryłam bluzką i wyłączyłam lampy opalające) Pani mi nie dała na więcej niz 7 minut iść bo niby nowe i mocne lampy. Ale ja mam problemy z opalaniem, chyba po moich kuracjach z Belissą Sun. Teraz mnie w ogóle nie bierze słońce, a miało być odwrotnie
ja nie pamietam kiedy bylam tak blada jak teraz tzn przy naprawde bladolicych i tak jestem ciemna ale jak na siebie to białas lepiej wyglada opalone cialko
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora