Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-31, 17:56   #5
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Witaj Zacznę od tego , że nie jesteś - brzydką dziewczyną , po prostu JESZCZE nie wiesz jak podkreślić swoje piękno . Masz regularne rysy , żadnych defektów typu bulwa na brodzie . Dziewczyny bardzo dobrze radzą - musisz zająć się brwiami , są one baaardzo ważne i gdy już je wyregulujesz - będzie dużo lepiej .
Jesteś w technikum i możesz sobie już pozwolić na jakiś makijaż - wystarczy , że kupisz tusz i jakiś delikatny niedrogi podkład - wytuszuj rzęsy i zobaczysz jaka będzie różnica to może tylko tusz ale tak na prawdę daje bardzo dużo na plus .
Jeśli chodzi o włosy nie wiem ...może zle radzę , nie jestem jakimś ekspertem ale ja na Twoim miejscu próbowałabym je np troszkę pokręcić [ nadac objetości ] , kupić sobie jedwab i nadać im blasku .
Wiem , że bedąc w klasie z samymi facetami automatycznie nakładają na Ciebie wysokie wymagania - jedna dziewczyna , musi być ladna i tak dalej i ty na prawdę możesz stać się taka osobą - osobą o której będą mówić - oo ta laska , wystarczy po prostu , że dowiesz się , co Ci pasuje i ZMIENISZ swój wygląd adekwatnie do tej wiedzy . Pozdrawiam
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując