Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 19:09   #238
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
pachnie bardzo energetyzująco. to nie jest zapach pomarańcznego soku nie jest słodki, tylko taki jakoby kwaśna pomarańcza, trochę czuć grejfruta, ale też czuję jakieś zioła. Mnie się podoba i jestem jeszcze bardzo ciekawa tej wody z bławatka
jeśli chcesz próbkę wody kwiatowej z pomarańczy, to pisz, chętnie ci podeślę

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



są na iberb, a to niespodzianka dzięki za opis
po Twoim opisie podejrzewam, że pachnie typowo dla hydrolatu pomarańczowego chciałam się tylko upewnić
ja też lubię ten zapach, ale wiele osób jest rozczarowanych, bo spodziewa się zapachu słodkiej pomarańczy a tak jak napisałaś - to nie jest sok pomarańczowy tylko woda z kwiatów pomarańczy, które wcale nie pachną tak jak miąższ owoców przecież.
i dziękuję za propozycję próbki ale hydrolaty pomarańczowe mam przerobione dość dogłębnie i znam się z nimi dobrze.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44913465]Polujecie z Promolcią na maseczkę czekoladową Raw Gaia, czy się mylę

Tonik pietruszkowy jest już u mnie - pachnie lekko ziołami, nie pietruszką, ale zapach szybko się ulatnia, natomiast jest taki konkretny i treściwy w działaniu, bo fajnie nawilża [/QUOTE]

koniecznie dziel się na bieżąco wrażeniami
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora