Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 11:30   #4793
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te matowe błyszczyki to żadna nowość... Wcześniej były w ofercie, ale w linii SWM, teraz przepakowali je do opakowań XXXL. Nawet nazw kolorów nie zmienili (tylko jest jeden mniej; brak Smooth Berry).
ale jak to? http://de.paperblog.com/essence-xxxl...timent-752438/ tu jest właśnie smooth berry czy coś mi się pomieszało?

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Kredkę zawsze nakładam na bazę i cień i zawsze przyprószam albo cieniem w kolorze kredki albo bezbarwnym pudrem a kredki bez skazy utrzymują się u mnie max 2 godziny :< Jestem niestety posiadaczką skrajnie tłustych powiek więc to pewnie dlatego :/... Nawet eyelinery mi się odbijają i kserują... oprócz cake eyelinera z Kryolan . Ale wszystkie żelowe (łącznie z Maybelline master drama!) to była jakaś porażka ;_;

Wszystkie w kolorach brązu się u mnie dobrze sprawdzają, bo je nakładam tylko w zewnętrznym kąciku. Z czarnymi też bym tak robiła ale przy czarnych takie pomalowanie połowy oka nie wygląda eterycznie i powabnie tylko komicznie

Odnośnie szkoły, to moja mama kłóciła się z moją wychowawczynią w gimnazjum jak ta mi wystawiła uwagę za tusz do rzęs Mówiła, że przecież nie chodzę wymalowana jak lampucera i ze to przecież tylko tusz do rzęs...ale tak sie zestresowałam tym wydarzeniem ze do trzeciej klasy liceum znowu nie malowałam się w ogóle :x Taka styuacja
a próbowałaś wymieszać eyelinery słoiczkowe z duraline? ja nie mam problemu z odbijaniem i w ogóle u mnie wiór na twarzy obejmuje również okolice oczne, więc tak trochę w ciemno rzucam radą, ale mi taki mix trudno się zmywa pod koniec dnia a ewentualne opady deszczu nie psują mi kreski
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora