Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-09, 09:22   #2507
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Brakuje mi ok. 300 punktów, aby w tym mies dobić do karty S. Gold, myślicie, że warto?
Przekonałam się wczoraj przy kasie w S. jakie niektóre Panie są w ogóle niezorientowane, jedna klientka wręcza dumnie zniżkę gold, bez karty a kasjerka pyta się czy skoro już ma zniżkę to może założyć jej kartę? myślałam, że padnę ze śmiechu i sama chciałam jej podpowiedzieć, że kartę to ona już powinna mieć. Dyskusje trwały chwilę aż druga odkryła amerykę, że jeśli ma zniżkę to i kartę, w końcu przyznała się, że to zniżka koleżanki a karty nie ma żadnej. Wtedy już w ogóle zgłupiały i nie wiedziały gdzie nabić punkty
Warto mieć Golda ja tam nigdy nie uzbieram tylu punktów

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ale generalnie to wkurzyłam się z samego rana. Chciałam wykorzystać kod z Minti na nowy zestaw Zoevy Oczywiście wszędzie komplety są wykupione, a na allegro jak grzyby po deszczu wyrosły aukcje z pojedynczymi pędzlami z tych kompletów Normalnie nie powiem co sądzę o tych handlarach, bo bym bana dostała
ciekawe, czy im się to opłaca. Nie chciałoby mi się tak handlarzyć każdy ma inny pomysł na życie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora