Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-03, 13:18   #1791
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mimbla, no wlasnie tez sie caly czas zastanawiam, nad ta 12. problem z farbowaniem pasm, jest taki, ze jak juz wspomnialam, nauczona zlym doswiadczeniem wyprobowalam 901s na pasmach, kilkakrotnie. za kazdym razem bylam zadowolona. jak polozylam farbe na calosc odrostow, wyszedl zlotawy odcien. z reszta po dwukrotnym farbowaniu, nie uzyskalam jednolitego efektu, w niektorych miejscach jest on popielaty, w niektorych zlocisty, czego naturalnie nie widac na zdjeciu, dlatego lepiej sie nim nie sugerowac w 100%. faktem jest, ze za drugim razem wyszedl bardziej pozadany odcien. prawdopodobnie taki jaki niektore osoby uzyskuja, za pierwszym razem dziewczyny zamieszczaly zdjecia po farbowaniu majiblondem, roznymi odcieniami i za kazdym razem i po jednorazowej aplikacji otrzymywaly piekny odcien. ja sie na te farby rzucalam, co raz to inna i za kazdym razem mialam zoltko na glowie. wywolywalo to u mnie bezradnosc lub wscieklosc, bo mi jest wybitnie nieciekawie we wszystkich odcieniach zlota, miedzi, rudego
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując