Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 22:38   #877
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Głupia ja!
Przecież mogę kupić 2 km od domu alverdę!
Za kilka dni pojadę i zobaczę czy są jak tak to bd mogła Wam kupować(i inne rzzeczy z tamtejszego rossmanna i schleckera bo jest zupełnie co innego niż w Polsce)
Wg. mnie dobrze. Takie współprace są fajne wtedy, gdy nikt nie zmusza Cię do pozytywnej recenzji kosmetyku pomimo, że jest fatalny.
no tutaj się pare osób z Alverde ucieszy
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlatego tez się przejęłam tym co pisała.

Blog- przepiekny. Idelannie doTwojej urody i pory roku pasuje.

Jeżeli masz sucha skórę, to nie widze problemu. Dobrze, gdy recenzje daja dziewczyny o targetowym rodzaju skóry czy włosów. Z przyjemnościa poczytam recenzje.
myślisz,że jestem taka ładna jak te kwiatki? właśnie dlatego się zgodziłam, bo to idealny produkt dla mnie...
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Pilarku nie przesadzaj myślę że dobrze zrobilas,a nuz okaże się że to dobre kosmetyki dla Twojej skóry i dla innych dziewczyn z suchą. do mnie dzisiaj wysłali też paczkę że współpraca la rosa.wybrałam sobie podkład,.puder,rozświetla cz,bronzer i 6 cieni mineralnych,kab wszystko zresztą do tego pędzel do pokładu flat top i wysuszacz lakieruwszystko pełnowymiarowe o dziwo,wartość ok 300zł. szok,gdzie oni mnie znaleźli?
dzięki za pocieszenie, zobaczymy co odpiszą ja w ogóle nie znam tej rosy
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2012-03-30 o 22:40
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora