Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-11, 20:21   #3735
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy ja tez bardzo duzo korzystam z Twojej wiedzy ( i innych ) wiec chetnie podziele sie swoimi informacjami. nie wiem gdzie i u kogo wsytepuje ta "legendarna trwalosc" lechera bo nie doswiadczylam jej ani ja ani zadna z kolezanek, ktorym polecilam. brazy w miare chociaz przy tej trwalosci to w zasadzie bardziej sie oplaca henna czy szampon bez amoniaku; rude i blondy bardzo krotko sie trzymaja. no i szare podniszczone koncowki pojawily sie tez u blondynki
czekam na relacje z pokazu


catarsis moje naturalne wlosy sa kasztan lub sredni kasztan cos w tym guscie i tez mialam opory czy farba bez amoniaku chwyci, ale sprobowalam i jestem bardzo zadowolona. jedyny minus to poczatkowo wystepujaca czerwien, ale znika szybko i jest ok. nawet moj TZ ostatnio powiedzial, ze nawet farbujac co 2 tygodnie lecherem kolor nie wygladal tak jak ponad 3 tygodnie po RB. gdyby nie odrosty nie kladlabym nawet saszetki ostatnio.
takze mysle, ze kolor powinien u Ciebie chwycic

jeszcze jedno pisalam jakis czas temu, ze stosowalam alpecin. stosowalam ledwie kilka razy bo podobnie jak o vitapilu zwyczajnie zapomnialam , po m-cu od zastosowania na czubku glowy mam pelno malych rudych wloskow wiec na mnie dziala, odrost tez dluzszy niz zwykle bo w niedziele jest 4 tygodnie od farbowania a odrost okolo 1,5 cm mial tydzien temu
Julianna, ok 2 lata tam próbowałam CHI bez amoniaku i odrostu całkowicie nie pokryło - były prześwity

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem czy farba bez amoniaku złapałaby dobrze na tak ciemnych włosach jak moje Chyba już nie będę kombinować i zamówię dziś vitalitys.
Chciałam tylko jeszcze zapytać, kathy jaki jest Twój wyjściowy kolor włosów do farbowania? Bo nadal się waham czy brać 6% czy 9% oxydant, chciałabym żeby kolor był intensywny.



Przecudowny
Mój naturalny to bardzo ciemny brąz i odrost pokrywa znakomicie farba + woda 6%. Poza tym zawsze zaczynam farbowanie od odrostu wiec siłą rzeczy farba trochę tam dłużej jest pozostawiona.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora