Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 08:46   #2842
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Odnośnie zapalnych zmian guzkowatych ("podskórnych gul"). Znalazłam studium, w którym wymieniane są jako jeden z możliwych przejawów aknegennego działania preparatów stosowanych zewnętrznie.

. . . . . . . . .


Zastanawiam się, czy nie powinnam założyć osobnego wątku o "trądziku kosmetycznym" i jego przejawach. Jest wprawdzie wątek o "składnikach zapychających", ale jego wartość informacyjna jest niestety wątpliwa, są tam głównie prywatne opinie, często dalekie od ustaleń ekspertów. Problematyka komedogenności obrosła już mitami. Temat nieustannie powraca w wielu wątkach, dziewczyny wciąż pytają o to samo. Dobrze byłoby zebrać informacje w jednym miejscu i odsyłać tam osoby zainteresowane. Podsumowanie badań i opinie specjalistów mogłabym wkleić do pierwszego posta. Mogę poprosić moderatorkę, żeby skopiowała naszą ostatnią dyskusję.
Jak dla mnie świetny pomysł
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora