Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 10:38   #402
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam od dentysty
mam tylko w jednym zębie małą dziurkę W sumie mi to sie te zęby nie psują mam tylko 4 leczone w całej buzi

Snowi dzięki będę musiała poszukać

Caskada znalazłam w aptece jakąś nową serie kosmetyków Vivaderm,ale nie mogę znalezc w necie składów
kupiłam piankę i zaraz przepiszę skład to powiesz mi czy dobre to
jak tak to dokupie jeszcze peeling enzymatyczny i krem albo tonik

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Caskada : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, glycerin, PEG-7, Glyceryl Cocoate, Niacinamide, Faex extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Panthenol, Propylene Glycol, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Polysorbate 20, Parfum, Sodium Salicylate, Disodium EDTA, Triclosan, Allantoin, Lactic Acid, Methylchloroisotchiazolin one, Methylisothiazolinone, Linalol, Limonene, Alpha Isomethyl Ionone

To jest antybakteryjna pianka do mycia do skóry tłustej i mieszanej ze skłonnością do zmian trądzikowych
no niewyglada tak zle a po cynku odrazu widac ze jest sciagajacy czyli do cery tlustej
poczatek myjacy pozniej zaczynaja sie ektrakty i witaminy
troszke martwi mnie ten TRICLOSAN bo to substancja antybakteryjna ale w miare silna i moze powodowac alergie znajduje sie tez w pastach do zebow bo usuwa kamien nazebny wiec wiadomo substancja silna ale mysle ze malo jej tu bo pod koniec wiec znajduje sie w bezpiecznym stezeniu0,3% ..
ogolnie produkt dobry sie wydaje do cery tlustej usunie bakterie odkazi ale tez i nawilzyc powinien ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora