Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 15:07   #4858
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A czasem co dzień to inaczej nawet w tym samym podkładzie
O to to, mnie tak niedawno zoskoczył jeden, który utlenia mi się najmniej. Zadowolona z siebie po 15 minutach spojrzałam w lustro, a tu szok Pomarańczka

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
oo fajny pomysł, dziękuję
ja też dobrze wyglądam w lekko różowym- np. misha pc 13, Givenchy PR Perfect Sand stary, ale odcina mi się od szyi. Twarz jest ok, ale szyja nadal żółta i o ile nie nosze golfu/szalika to jest średnio.
No nie mogę, mam podobnie
Twarz mam ciemniejszą od szyi i dekoltu i w sumie taką ni wte ni wewte Bo misha 13 np. mnie właśnie nie świnkuje i jak założę szalik/golf to ta misha wygląda bardzo przyzwoicie ale w porównaniu do szyi do kiepsko

Też mnie ta baza z CS zaciekawiła -> teraz za ciemne podkłady rozjaśniam sobie tą zieloną z Inglota wycofaną i daje radę, no ale coś zastępczego już muszę szukać, bo szczerze wątpię, że znajdę jasny podkład, który nie będzie się utleniał, będzie żółtkiem albo oliwką i będzie się super sprawował na mojej buzi Dodam, że na mnie utlenia się każdy jeden jaki spróbowałam, niektóre to tak, że aż się robi ze mnie taka chamska solara. To wtedy jak stanę przed lustrem to tylko nic mi oprócz śmiania się z siebie nie pozostaje

Przeważnie jak mam odsłonięty dekolt to po prostu wybieram świecenie nagą twarzą, albo dodanie zielonej bazy + jeszcze rozświetlającej na wszelki wypadek, bo inaczej to lypa
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora