Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-07, 08:14   #305
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wrzucam moje jeszcze sesyjne pazury które wypada zmyć Trzeba było się jakoś rozweselić kolorkiem podczas nauki do egzaminów Z góry przepraszam za kształt, który woła o pomstę do Nieba przez swoje zróżnicowanie no i skórki, które zostały trochę zaniedbane... Dodatkowo 3 lakiery, które ostatnio nabyłam.. Jestem zakochana w kolorku środkowym jednak trochę się boję bo z Paese lakiery średnio się rozprowadzają i bardzo szybko się denerwuję malując nimi paznokcie... może ten będzie wyjątkiem
Fajny ten róż, lubię takie zabawne kolorki
I biebiesko/turkusowo/zielonkawe... Sama mam ostatnio na takie fazę
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja lakiery ukrywam a później i tak je odkrywa, jak nimi pomaluję i tylko głową kręci
Ja tylko czasem jak kupię kolejny lakier to się niekoniecznie chwalę od razu, ale jeszcze nie mam co ukrywać. Na wszelki wypadek ewentualnych wyrzutów mam już gotową odpowiedź - małżon też ma swojego "zajoba", ja póki co nie pytam po co mu kolejne coś tam, więc niech spróbuje się odezwać...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pokazuję co zmalowałam, w końcu
Z dedykacją dla Prezesowej, bo chciała zobaczyć
Gdzieś tam miałam jakiś stary śliniaczek po dzieciu... idę poszukać...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wstawiam całe
Amelko zarąbiście to wygląda... Czemuś się tyle czasu opierała niebieskościom?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy ja wiem..... Nie wydałabym tyle na kawałek plastiku.
No wiem... też miałam opory, kilka miesięcy się zastanawiałam... ale jestem zdesperowana...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to macie druga strone
Załącznik 5100902
Aaa aaa aaa, kot-ki dwa...
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Wibo Exress Growth prawdopodobnie nr 433.
Fajny. I jaka ładna płytka
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora