Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-20, 13:12   #3879
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, ja nawet nie wiedziałam, że Ray-Ban'y mają rozmiary, ale sprawdziłam i faktycznie .
Ja mam dwie pary takich typowo babskich modeli, 4127 i 4098 (są do siebie podobne, poza mną nikt różnicy nie widzi ,zwłaszcza, że wzięłam oba modele w tym samym kolorze szkieł i ramek, 601/8G). Kupowałam bez mierzenia w sklepie internetowym, ale na szczęście leżą jak trzeba.
Tylko chyba nie w każdym modelu są do wyboru rozmiary .
A gdzie kupowalas swoje? Ja jako fanka aviatorow musze sobie na ten sezon sprawic nowe.

Pamietac jak 10 lat temu znalalam okulary dziadka, ktore wygladaly jak aviatory. Babcia pozwolila mi je wziac. Cholernie mi sie podobaly, wiec chodzilam w nich wszedzie. Wtedy jeszcze nikt chyba w naszym kraju nie wiedzial aviatorow wczesniej i kazdy sie na mnie patrzyl jakby z ksiezyca przybyla. Zeby nie bylo dodam, ze w aviatorach najlepiej wygladam . Moja pilkowa buzia idealnie do aviatorow pasuje. A dumnie i groznie wygladam niczym Morgan Freeman .
To on mnie pierwszy miloscia do tych okularow zarazil. Grajac detektywa/psychologa zawsze takie nosil .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

A znalazłaś już jakąś ciekawą matową szminkę? Jak znajdziesz, to się pochwal .
Nie, narazie bida z nedza.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Dziewczyny, podzieli sie ktoras smsem do S. VIPowym? Nie wiem tradycyjnie od kiedy, do kiedy ani na co, bo od jakiegos czasu nie dostaje nic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora