Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-23, 18:29   #3862
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wiesz co, rudzitsu, ja bym nie kupowała tych okularów "w ciemno" z dwóch powodów: po pierwsze rzeczywiście nie bedziesz nigdy pewna, czy mają filtr, a po drugie nie możesz ich przymierzyć. A dobre okulary da się kupić poniżej 100 zł - np. w Vision Expressie zaczynają się od 39 zł, obsługa zapewnia, że filtr jest, no i jakoś bardziej wierzę obsłudze sklepu optycznego, niż nieznajomemu z Allegro. Dobre są też okulary sportowe, np. Brenda, Polaroid - te ostatnie, ale nie tylko te, mają też szkła polaryzowane, co świetnie przydaje się do samochodu, ale nie tylko - polaryzacja szkieł powoduje likwidację wszelkich odbić i odbłysków, to, co widzisz bez okularów jako powierzchnię lśniącą, w takich brylkach jest całkiem matowe Kupiłam ostatnio takie okulary w Galerii Centrum za 59 zł - są polaryzowane, bo to po prostu widać, więc pomyślałam sobie, że jeśli im się chciało polaryzowac, to pewnie i filtr jest naprawdę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora