Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 20:27   #3379
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj nie maluję dolnych rzęs, więc może dlatego mi się nie osypuje.
Ten tusz dosyć szybko wysycha. Wiadomo, że nie zrobi firan jak marzenie, ale za cenę ok 10 zł jest bardzo ok.
Kiedyś bardzo lubiłam tusze Helenki i Lancome, ale od jakiegoś czasu przestałam mieć "jazdę" na tusze i wystarczaja mi takie mniej luksusowe

Chciałam się podzielić z Wami przemyśleniam na temat mojego nowego podkładu
Dostałam dzisiaj przesyłkę z feelunique (doszła w ciągu tygodnia ) - zamówiłam podkład YSL Le Teint Touche Éclat Foundation
Jest teraz w korzystnej cenie (zapłaciłam 120 zł).
Testowałam go kilka m-cy temu, ale jakoś nie zdecydowałam się na zakup, bo w zimowym świetle wyglądałam w nim zbyt chłodno (mam kolor B40 - beż), ale pamiętałam, że skóra świetnie w nim wyglądała przez cały dzień.
No i teraz zachciało mi sie czegoś innego niż bobbik
Ocieplam go pudrem MACowym Peach (pro) i moja buzia wygląda bardzo ładnie Cera jest ujednolicona i promienna. Nie kryje dużych przebarwień, bo to jest podkład z tych delikatniejszych, ale ja się już do swoich (przebarwień) przyzwyczaiłam.

Poza tym też zaczęłam stosować pomadkę ochronną Alterry na brwi i rzęsy. Na razie za mało czasu minęło, by dostrzec efekty. Mam drugą sztukę do ust i bardzo mi odpowiada. Znakomicie pielęgnuje usta. Odstawiłam na bok wszystkie sztyfty Burt's Bees, które dużo gorzej radziły sobie z moimi ustami niż Alterra.
z tym się zgodzę,bo mój po 2 tygodniach używania już się suchawy zrobił. No ale niestety kupiłam zmacany egzemplarz
Ja też polecam alterrę na brwi i rzęsy, używam już ponad miesiąc i widocznie odżywia rzęsy (są takie sprężyste i zdrowe). Miziam się nią bezpośrednio ze sztyftu (nie bawię się żadnymi starymi szczoteczkami po tuszach)
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora