Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 10:21   #412
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja raczej nie będę robić już w tym miesiącu kolejnych zamówień, z 3 próbek, które otrzymałam najbardziej podoba mi się próbka perfum Bottega Veneta, krem Eisenberg zupełnie nie przypadł mi do gustu, jak dla mnie za tłusty, ja wolę lżejsze formuły kremów, bardziej jedwabiste lub żelowe, tak żeby czuć było nawilżenie przy aplikacji, a przy tym kremie zupełnie nie czuję żadnego nawilżenia, a jedynie natłuszczenie, poza tym krem mnie chyba zapchał, bo użyłam go 2 razy nawet nie na całą twarz i tam gdzie używałam wyskoczyło mi sporo przeróżnych syfów. Tusz EL też oceniam jako średni, daje raczej naturalny efekt, porównywalny do tuszów z niskiej półki cenowej, a nawet powiedziałabym że jest gorszy, bo skleja rzęsy i tworzy grudki, także żadnego wow nie zauważyłam ani pod względem wydłużenia ani pogrubienia.

A może którejś z Białostoczanek podpasował krem Eisenberg (zużycie minimalne) i chciałaby się wymienić ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora