Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 18:19   #2210
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No słabo widać, ale zapowiada się na urwanie zadka
Lepszych chyba nie zrobię, bo pewnie jutro do zmycia pójdzie, a wrzucę coś bardziej błyszczącego na wieczór
Może holo, albo znowu śmietniczek?


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Chcę więcej foteczek ładnie, ładnie

Dobra, wrzucam w świetle dziennym. Wiem, że za bardzo zjechane te boki ciągle, ale póki co to ja nic nie ruszam na razie. Niech sobie powoli rosną i będę je poprawiać
Jeszcze zobaczysz, polubiłam się z tym lakierem, na pewno będzie często na paznokciach

Fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Pojawiam się jako, że dziewczyny na wątku kręconowłosym zapytały o moje pazurry [które pojawiły się na zdjęciu suszary] i nie chcąc siać offtopu pojawiam się u Was.
Witam serdecznie i pokazuje sie ze szponami.

Historia mojego pazura jest dosyć przewrotna bo obgryzałam jak szalona, odkąd pamiętam, żadne gorzkie lakiery, lanie po łapach i inne cuda temu nie zapobiegły
Aż... Ukruszyłam sobie ząb. Jedynkę.
Miałam je dosyć królicze, długie i wystające, więc zdecydowaam sie na spiłowanie obu zamiast dorabiania jednej...I od spiłowania w grudniu 2013 nie jestem fizycznie w stanie nic już obrgyźć bo kształt zęba jest zupełnie inny od tego który znam. Haha.
Lekarstwo dosyć inwazyjne ale działa, po prostu sie oduczyłam, bo się gryźć nie dało ;P

Dodatkowo w grudniu zaczęłam pić skrzypopokrzywę niby na włosy ale chyba paznokcie też cuś łyknęły. Wyrosły grube i mocne. Od lutego nie piję bo mam przerwe i wydaje się, że mimo wszystko z natury paznokcie mam całkiem fajne i mocne, bo jak w coś nie walnę bo [odpukać] się trzymają ;]

Przez 3 tygodnie uzywalam odżywki Eveline twarde jak diament, ale na jednym paznokciu zaczęła wykwitać onycholiza i przestałam

Teraz też stosuję evelinę, taka lekko różową ale bez fromaldechydu i takie oto efekty moich poczynań.

Gdyby ktoś mi rok temu powiedział, że taki pazur będę nosić to bym się uśmiała...
Hej

Na początku długość mnie przeraziła Czekam na Twoje spiłowane, a będzie szał, bo już masz niesamowicie ładną płytkę


[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;46231968]
Ja dzis kupiłam takie essie i juz nie moge doczekać sie aż je wyprobuje
[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Moje mini migdałki
Mani już zmazane, bo poodciskało się w nocy.
Cudowne


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
dufa czemu nie brałam
Nie wim


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jesteś ostrrrra dziewczyna

Oj przykro mi, ale coś mi się nie widzi ten orzełek
Hihi

Nic się nie dzieje Słońce Jest dość specyficzny, mnie urzekł totalnie!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46234499]
Ładniutki
[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Łaaaa jak czarnych nie nosze tak ten bym przygarnęła
Cieszę się
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora