Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 09:06   #4292
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Judy - brzuszek śliczny fotka z zegarkiem spoko ale ta z kwiatuszkiem jest piękna taka romantyczna i w ogóle śliczna strasznie mnie zauroczyła!!
Dziękuję , jakąś pamiątkę trzeba mieć, prawda??? Ja uwielbiam zdjęcia, w domu mam masę zdjęć na ścianach większość "własnej produkcji"
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
w ogóle dziewuszki widziałam wczoraj w szpitalu 2 dniowe bliźniaki tak z bliska masakra prawie 3 kg miały dzieciaki a były piciukane i się aż wystraszyłam bo ja nigdy w sumie noworodka nie widziałam a tu wczoraj takie piciukane były. Dumny tato miał na jednej ręce jednego na drugiej drugiego słodko to wyglądało. Maluchy były w pampersach jedynie. Pogadaliśmy chwilke z rodzicami tych bliźniaków strasznie mili byli i szczęśliwi
SoNeRko ja poproszę o tłumaczenia bo ja nie znam znaczenia tego słowa maleńkie???
Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
no i ciekawe co z naszą Jagódką
A Jaga pewnie dosypia noc Gdyby się coś działo, to na pewno dałaby nam znać
Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
uwierz mi, ze jeszcze półtora roku temu wiedziałam co to jest oczko lewe i oczko prawe i jak zakończyć robotę. I wsio. Ale znalazłam fajną stronke, na której jak wsio ładnie wyjaśnione jak chłop krowie na rowie i dzięi temu nawet mi wzory ażurkowe wychodzą
Podzieliłabyś się może coś "szybszego" znajdę
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora