Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 12:40   #28
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
taa.. sama do takiego stanu doprowadziłam swoje łydki. wrośnięte włosy to horror, zamiast peelingu który mi nie pomagał po prostu starałam sie je wygrzebać. no i teraz mam czerwone albo ciemne plamy na łydkach, w lato czesto mnie ludzie pytali czy mnie komary pogryzły... a ja "ehem...taak..."
ja też się dorobiłam na nogach kilku takich plamek, są ciemniejsze od reszty skóry i nieładnie to wygląda. na pewno to mam od wosku i depilatora, tzn od wrastania po ich zastosowaniu włosów.
teraz szoruję po każdej depilacji peelingiem i rękawicą sizalową, a po depilacji talkuję skórę i nie nakładam żadnych balsamów.i to pomaga już mi nie wrastają, sporadycznie się zdarzy, że przy okolicy bikini coś tam wrośnie, ale tam są po prostu sztywniejsze te włosy.
a na te plamki stosuję kremy z mocznikiem xerialine, maseczki ściagające i wybielające tak jak do twarzy i trochę to pomaga, ale długa droga przede mną.
na pewnoe będę chciała zrobić kwasy na te plamki jeszcze przed wiosną, żeby to rozjaśnić, zobaczymy na ile to pomoże.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując