Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 11:12   #4644
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za pomoc w określeniu mojego typu urody, ponieważ żaden test nie dał mi jeszcze jednoznacznej odpowiedzi

1. Jak się opalasz - najpierw na czerwono, potem czerwień przechodzi w delikatny złoto-brązowy kolor

2. Kolor oczu - jedno niebiesko-szare, a drugie zielone (mam heterochromię)

3. Piegi - trochę na nosie i policzkach, stają się wyraźniejsze pod wpływem słońca

4. Cera - jasna, czasami wręcz trupio blada. Ciężko mi określić odcień czy różowy czy żółty

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond (mysi)

6. Kolor ust - różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - różowy(ale nie świński, taki ciemniejszy i bardziej wpadający w malinę), czarny, ciemno niebieski, brązowy, szary

Fotki z różnych okresów mojego życia. Starałam wybrać się takie, w których najlepiej widać koloryt mojej skóry (bez nałożonego podkładu). Jest też zdjęcie z naturalnym kolorem włosów
wg mnie jesteś zdecydowanym typem CHŁODNYM - Lato

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez monaobi Pokaż wiadomość
uzupełniam braki i jeszcze raz zwracam się z prośbą o pomoc

6. Kolor ust - jasnoróżowy

7. Dobrze czuję się w brązie, zieleniach, żółtym,pomarańczowym.
z twojego opisu wygląda, ze jesteś typem CIEPŁYM stawiam na wiosnę

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Witajcie
Proszę Was o pomoc w okresleniu typu urody ciepły czy zimny?Bo bez tego za nic w swiecie nie moge dopasowac sobie kolorow szminek,podkladow itd.
1. Jak się opalasz - najpierw lekki brąz, przechodzi w czerwień, ale dosyć szybko brązowieje

2. Kolor oczu - jasno zielone z ciemnozieloną obwódką

3. Piegi -brak

4. Cera - jasna,i wlasnie nie wiem czy o odcieniu oliwki czy zolci,popekane naczynka na polikach,mieszana,

5. Naturalny kolor włosów - sredni do brazu ciemniejszy braz<akt szamponetka >

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciezko mi okreslic

Wstawie foto dla pomocy..
nie jest mi łatwo określić twój typ, bo cera oliwkowa jest typowa dla chłodnej tonacji-Zimy, ale jeśli ma odcień ciepły, a twoje włosy mają ciepłe refleksy- to ciepły typ i ze zdjęć wnioskuję, że jesteś Wiosną.

Wizażanki, a wy jak uważacie?
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora