Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar IV
Wątek: Scent Bar IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-06, 18:35   #832
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Taką, może kup bilety na koncert albo na spektakl...
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Taka, w pierwszej chwili przyszło mi do głowy to samo co Tymenie czyli bilety na koncert
Tymeno, Contax , dziękuję za pomysł, już go prawie zrealizowałam, a właściwie wyręczyłam się moim mężem

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Na wszelkie imprezy urodzinowo imieninowe Moi znajomi sobie życzą od Nas (Mnie i TZ-a) jedzonko. Ja piekę jakieś "powalony tort", a mąż na domowe imprezy robi sushi a na plenerowe-ogródkowo-grillowe skrzydełka bądź nóżki w różnych wersjach smakowych.
Eenax, biedronka cudna
On organizuje tego dnia imprezę w knajpie, więc wszystko ma już zaplanowane, ale pomysł fajny, zresztą często bywa u nas na kolacji, może kiedyś zrobię mu tort w kształcie jakiegoś buddyjskiego symbolu

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Taka pomyślałam od razu to, co Contax i Tymena - bilet na jakiś spektakl, koncert, albo zaproszenie na jakieś dobre jedzenie w większym gronie.
Irkax

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Ja na jutro planuję tort pavlova ale zawsze mam problem z upieczeniem bezy


Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
właśnie wyszedł na dvd
powiem córce, ale oglądanie filmów na dvd u nas w domu kończy się zawsze lodami, czekoladą i innymi smakołykami, nie ma to jak w kinie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
jak się zjara, to obskrobiemy i też będzie dobra
ja zjem to oskrobane

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość

ja pomyślałam np. o dobrym obiedzie w restauracji albo może jakaś sesja relaksacyjna w SPA...? niektórzy mężczyźni bardzo lubią takie rzeczy.
miss natasho, uśmiałam się serdecznie, ale widok mojego przyjaiela - buddysty na sesji relaksacyjnej SPA mnie rozbawił
dziękuję za pomysły i poprawienie humoru


zresztą humor mam dziś zupełnie dobry
trochę tylko mój mąż go popsuł, ale dam radę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora