Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 13:10   #4491
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Mam problem ze świecąca się skórą na twarzy i gdy nakładam makijaż już po godzinie buzia się błyszczy. Zawsze miałam problematyczną cerę jakiś trądzik mały. Obecnie jednak leczę się u dermatologa gdyż od świąt Bożego Narodzenia strasznie mnie wysypało(krosty podskórne pozostawiające blizny na twarzy) to była wielka tragedia. Biorę tetralysal oraz stosuję na noc krem Duac. Jest lepiej, krostki znikają pewnie w połączeniu kremu z antybiotykiem. Teraz jest taka kwestia ze po zastosowaniu tego kremu buzia wcale sie nie swieci, on hamuje całkowicie wydzielanie sebum. Jak go nałożę to wcale się nie świecę nawet po czasie. Ale moje pyt. brzmi - czy moge go zastosowac na dzien pod makijaż - chodzi mi tylko o 1 dzien, mam wesele i chce sie "nie świecić" choc tego jednego dnia. Problem tkwi w tym ze boje sie ze pod makijazem cos sie moze stanie, nie wiem typu np. korektor zbrązowieje i przebarwienia zrobia sie bardziej widoczne czy cos...dlatego chcialabym zeby mi ktos powiedzial kto moze stosowal duac na dzien pod makijaż pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Jeszcze jedno pytanko-tak jak pisalam po tym wysypie podskornych gul mam pare blizenek, wgłębień które w srodku są czerwone. Utrzymują się od ok miesiąca - jak się pozbyć tych czerwonych przebarwien? Serum bielendy? JAkis cepan miejscowo? Moze tribiotic? Co najszybciej Wam pomoglo?
buziaki
Też takie mam ;/ jak wydusiłam te gule czerwone była sama krew i siedzi nadal w środku ale już bez gul...masakra.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora