Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 11:54   #1263
Kami_ldz
Przyczajenie
 
Avatar Kami_ldz
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja też polecam odżywki Golden Rose, miałam ich kilka i są naprawdę dobre, maja dobry skład. Ale jest jedna zasada dotycząca wszystkich odżywek i w ogóle paznokci, ta zasada to umiar. Zbyt częste używanie odżywek, zbyt duża ilość witamin, ale też i niezdrowy tryb życia. Zbyt częste używanie silnych środków do paznokci nie dobrze na nie wpływa.
Jeszcze jakieś pół roku temu borykałam się z problemami paznokci(było to dla mnie trudne bo wiele lat miałam twarde piękne paznokcie i nie wiedziałam nawet co to jest łamanie się paznokci), wiecznie rozdwojone mimo że twarde, przez to rozdwajanie łamały się. Używałam odzywek i nic, aż usłyszałam od konsultantki na stoisku żeby na chwile zbastować, obcięłam paznokcie nie używałam odżywek, problem był ale nieco mniejszy. Starałam się malować paznokcie na tyle rzadko jak to możliwe, a raczej zmywać je. Teraz używam hybryd, pierwszą nałożyłam na rozdwojone końce na kilku paznokciach. Teraz nie ma śladu po rozdwojonych paznokciach, kruchych, łamliwych. Są twarde, i ładne mimo że przez matowienie płytki nie lśnią tak jak kiedyś. Nakładam hybryde cały czas, nie robię przerw, miałam jedną bo nie miałam czasu, ale mimo to nie nakładałam odżywki i jest super. Trzeba na swoje paznokcie znaleźć sposób i pamiętać że przewitaminizowanie paznokci jest trudne do pozbycia się. Ja dałam sobie czas i udało się. Myślę że też pomogła mi w tym trochę hybryda i systematyczne skracanie i właściwe piłowanie paznokci
Kami_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując