Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 09:34   #85
niczka
Raczkowanie
 
Avatar niczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
W galerii zaczepił mnie dziś przeuroczy Pan ze stoiska z kosmetykami z morza martwego i demonstrował jak działa peeling dłoni z soli z morza martwego (cena oczywiście ) Ja tyle to mogła bym za peeling płacić jak by mi zawsze go robił ten Pan. Potem wcierał krem do rak i takie tam bla bla bla (kupie se sól, wymieszam z olejkami i będzie na to samo) ale miał tez polerkę do paznokci która była magiczna bla bla bla Ta najgrubsza była z solą , ta drobniejsza nie pamiętam a ta nabłyszczająca z jedwabiem podobno i efekt super - takie błyszczące śliczne pazurki, może spotkałyście się kiedyś z czymś takim w rozsądnej cenie?
Ja się spotkałam w Arkadii jakiś czas temu. Niestety oliwka do skórek na parafinie, nie wiem jak reszta składów (tyle doczytałam na opakowaniu, które dostałam do ręki).
Polerki są dostępne w różnych miejscach, choć nie wydaje mi się, żeby były z solą, jedwabiem itp. a takie zwykłe (pewnie syntetyczne). Kupiłam kiedyś w Sephorze, a ostatnio wThe Body Shopie. Efekt w sumie taki sam u mnie jak po tej "magicznej" na stoisku. No i kosztowały kilkanaście złotych, a nie ponad stówę w zestawie z tymi kosmetykami.
niczka jest offline Zgłoś do moderatora