Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 15:31   #9
lasicakocica
Przyczajenie
 
Avatar lasicakocica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny

Widzę że rozpoczełyście nowy wątek, kiedyś już pisałam ale pewnie nie pamiętacie więc przypomne moją historie Jestem naturalną dosyć jasną ale mysią blondynką. Od zawsze rozjaśniałam je farbami, przez dłuuuuuugi czas używałam tej samej Loreal odcień- Stockholm. Rok temu wpadłam na "genialny" pomysł i ufarbowałam włosy na ciemny brąz, który oczywiście wygłądał jak czerń Dwa miesiące temu podjełam walkę o powrót do ukochanego blondu. Początki oczywiście tragiczne...najpierw fryzjerka zrobiła mi na czarnych włosach pasemka rozjaśniaczem, efekt był tragiczny. Potem już sama z nimi walczyłam, rozjaśniałam i farbowałam. W chwili obecnej mam już blond, jeszcze nie taki jakbym chciała ale już wyglądam przyzwoicie. Żeby się już nie rozpisywać, chciałabym teraz uzyskać odrobine cieplejszy odcień od Stockholmu ale nie zchsznić tego co już osiągnełam Podobają mi się takie odcienie jak na tych fotkach, czy orientujecie się jaka farba daje podobny odcień??? Batdzo proszę o każdą radę i z góry dziękuję

Edytowane przez lasicakocica
Czas edycji: 2010-04-20 o 17:12
lasicakocica jest offline Zgłoś do moderatora