Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 16:40   #14
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo zastanawiam się nad tymi profesjonalnymi farbami, ale nie wiem czy warto...
nie ma za co ten goldwell mimo wszystko chyba musi byc mocny, bo jak juz pisałam wcześniej, używają go azjatki do rozjasniania na biały blond. A one jednak maja inne włosy niz my. No ale goldwell rozjasniacz pewnie farbie nierówny
Nie chce nikogo urazic, ale jak dla mnie, profesjonalne farby, to troche pic na wodę. Moze maja więcej odcieni, ale wypłukują sie tak samo szybko jak te drogeryjne i tak samo niszczą włosy. Tak naprawdę wszystko zalezy od wprawnych rąk fryzjerki i jej wiedzy. I tu jest chyba jedyna róznica. I jeszcze to, że profesjonalne farby trzeba umiec mieszac z odpowiednimi steżeniami i iloscia mililitrow oxydantu i tu albo trzeba przejsc szkolenie, albo próbowac metoda prób i błedów.

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
mysia m jesteś moim Bogiem natchnięta twoim postem o Joannie fioletowej poleciałam zakupiłam i faktycznie działa też na rudości
o matko dzięki!
działa działa. dla mnie to fenomenalny wynalazek
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora