Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-08, 17:39   #4699
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

a ja tu trochę się wbiję w temat aktualny chyba

Oleje mnie nie nawilżają, w ogóle się nie wchłaniają :/ z potrójnym Ha jest lepiej ale nadal cera jest jakaś taka papierowa i gdzieniegdzie widać suche delikatne skórki. Dokupiłam wczoraj żel aloesowy 98% z equilibry i zastanawiam się czy aloes można bez przeszkód mieszać z olejami lub ha np. ( przypuszczam ze tak ale wolę się upewnić

w domu mam też frakcję sojową -niestety także nie nawilża i po umyciu twarzy czuję dyskomfort.

Generalnie może podpowiecie mi coś w jeszcze innym kierunku. Zawsze wydawało mi się że cerę mam tłustą ale odwadniającą się jednak zaczynam się ostatnio zastanawiać czy nie powinnam iść w innym kierunku... (skóra na ciele od zawsze była po prostu sucha). Treściwe kremy nigdy się nie sprawdzały, od wielu lat używałam więc Bioderma Hydrabio Legere- lekki krem do cery tłustej odwodnionej i on co prawda daje uczucie nawilżenia (może złudne jednak na kila dni bez kremu starcza) ale zanieczyszcza mi cerę i od lat stoję z tym problemem w miejscu:/
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora