Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-08, 22:47   #4705
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Tak to jest skład tego kremu i właśnie wiem ze do idealności mu dużo brakuje jednak przez lata testów zawsze do niego wracałam bo jako jedyny nawilżał wystarczająco (uczucie dyskomfortu po myciu pojawiało się po kilku dniach od "odstawienia" a nie od razu jak przy innych kremach na tyle lekkich zeby od razu nie powodowało się świecenie) jednak cały czas cera jest zanieczyszczona i żadne zabiegi na dłuższą metę nie pomagają. Olejków testowałam kilka (arganowy, ze słodkich migdałów, orzechów włoskich, aktualnie konopny) i solo tłusta warstwa w ogóle nie znika ( na ciele gdzie skóra jest sucha także nie ma opcji żeby po kąpieli użyć oliwki bo wytrę ją tylko we wszystko do okoła ). Z HA jest lepiej (już przeboleję tą delikatniejszą tłustą warstewkę która pozostaje) jednak po kilku dniach takiej pielęgnacji do okoła ust czy nosa pojawiają się malutkie suche placki. Ostatnio żeby to zniwelować dodawałam kapkę kremu ale chciałabym się go w ogole pozbyć i sprawdzić czy cokolwiek to da na zanieczyszczenia. Wczoraj dokupiłam żel aloesowy Equilibra żeby sprawdzić jak na to zareaguje moja cera bo aloesu jeszcze chyba w zadnej formie nie stosowałam ale już tyle tego mam że sama nie wiem co z czym mieszać i stosować na dłuższą metę do testów. W tej chwili mam olej konopny, 2 hydrolaty używane po myciu(różany i z kocanki), niezmydlaną frakcję oleju sojowego, no i żel aloesowy. Generalnie cała moja podstawowa pielęgnacja to mycie żelem Tołpy ( który też swoją drogą chyba chciałabym zmienić ale puki co nie wiem na co a sprawdza się mam wrażenie w miarę dobrze i jest delikatny) http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...747_3_6195.jpg + nawilżanie + puder bambusowy.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora