Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-20, 20:40   #1810
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a ja? oczy zielonawe (takie oliwkowe), w jasnej oprawie, cera blada, włosy farbowane na jasny, ciepły brąz (naturalnie mysi ciemny blond)... jak maluję to zwykle szarości, fiolety, ciemne brązy, nie wiem czy coś innego wymyślicie
Dobre kolory wybierasz Jasna oprawa oczu dobrze współgra też z ciemniejszym makijażem (ciemniejsze kąciki), więc możesz coś w ten deseń popróbować. Tak naprawdę chociaż nie powinno się malować oczu w takim samym kolorze jak jest tęczówka, ale to często bzdura jest i umiejętnie dobrany odcień świetnie pogłębia odcień tęczówki oka (ja uwielbiam brązy, a mam brązowo-złoto-zielone oczy). Zaryzykowałabym u Ciebie metaliczne złoto, takie piaskowe bardziej (Rimmel ma jeden odcień idealny - 102 Backstage z serii Color Rush Metallic). Ale to też ciężko nie patrząc coś komuś doradzać

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Gąbki też użyła, ja jeszcze poprawiałam i dużo to nie dało. W każdym razie ja używam rąk do podkładu i jest w porządku. I tak teraz mam podkład z bazą więc pędzlem by się nie dało nałożyć. Używałam kiedyś gąbki, ale chyba niezbyt szło i dużo się wchłaniało w nią.
Od gąbek to ja się trzymam z daleka. To tylko zjada podkład no i pełno bakterii się w niej gromadzi. A nie będziesz codziennie używać nowej gąbki, zbankrutować można

Kiedyś Cię pomaluję pędzlem i zobaczysz różnicę
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora