Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 20:59   #4654
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wracając do kosmetyków z pepco to są tam takie firmy jak rimmel, astor, nyc, miss sporty, maybelline, revlon możliwe, że coś pominęłam
chyba wszystkie firmy wymienilas
za ten lakier nyc zaplacilam 4,99 a za revlon 9,99 (w SP 19,90)
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale trzeba patrzeć na daty, dużo tych kosmetyków w pepco było po terminie i to kilka lat... teraz jak są te pakowane to może już nie,ale mówię o tych co leżały luzem
masz racje te niektore kosmetyki luzem sa tak zapuszczone ze szok.


Przy okazji... ostatnio bylam w auchan, podeszlam do wyprzedazowego koszyka z kosmetykami (krotkie daty waznosci, podrapane naklejki, czasami kosmetyki w oplakanym stanie) zainteresowalo mnie jakies prlowskie opakowanie chusteczek do wycierania nie wiem czego, czy intymne czy do rąk, biore do reki... po dacie waznosci podejrzewam ze intymne, bo WTEDY jeszcze nie bylo chusteczek do dloni. Wiecie, byly 3male opakowania chusteczek zlaczone razem, ofoliowane jakby przez producenta, a na wierzchu naklejka "2+1" ktora przyslaniala jakiekolwiek informacje o chusteczkach. Juz nie mowie jak wygladaly te chusteczki, w jakim byly stanie a data waznosci: 12.04.2010 wzielam je ze soba, zrobilam zdjecie, podeszlam do biura obslugi i powiedzialam, ze sprzedaja chusteczki, ktore dwa lata temu stracily waznosc. Pani byla zszokowana, zapytala mnie czy duzo tam tego lezy jesli pojade nastepnym razem, a beda dalej lezec to ich zglosze ja rozumiem, ze leza w wyprzedazowym koszyku, ktorym nikt sie nie interesuje, no ale tak sie nie robi swoja droga kosmetyki zwykle maja date produkcji 2-3lata a wiec ten kosmetyk powstal w 2007-2008roku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora