Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mezoterapia skóry głowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 04:29   #458
Magda23_wawa
Przyczajenie
 
Avatar Magda23_wawa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez rzesa20 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj lekarza nie wspominają o takiej mezoterapii jeśli nie mają jej w ofercie gabinetu. Mezoterapia niektórym pomaga innym nie , ale najważniejsze jest wiara, że Tobie pomoże! trzymam kciuki! Ja aktualnie też biorę Alpicort E (3 opakowanie), do tego łykam Inneov Densilogy (wczoraj zaczęłam) oraz Amocon forte (od 2 miesięcy), póki co zero efektów niestety u mnie główny powód wypadania to niedoczynność tarczycy, którą ciężko unormować. Dodatkowo dermatolog zleciła mi listę 12 badań hormonów, w celu wyeliminowania przyczyny łysienia androgenowego. Miałaś robione takie badania??
Tak, robiłam chyba wszystkie hormony, które mogą mieć wpływ na wypadanie włosów. Wyszły mi podwyższone poziomy testosteronu i androstedionu i lekko zawyżone DHEAS. Po USG okazało się, ze mam kilka cyst na jajnikach, co może wskazywać na wczesne PCOS. Póki co biorę tabletki antykoncepcyjne, Alpicort, Amocon Forte też mam. Ostatnio dermatolog stwierdził, że wypadanie może być w jakimś stopniu spowodowane łupieżem (mam bardzo niewielki, ale najwyraźniej wystarczy) więc, biorę też Trioxal i co kilka dni wcieram Pirolam. No jak na razie u mnie też zero efektów...
Tak sobie przypomniałam. Warto też zrobić badanie przesiewowe na kiłę, bo w niektórych przypadkach wypadanie włosów to jedyny jej objaw a niewiele osób o tym wie.

Edytowane przez Magda23_wawa
Czas edycji: 2015-01-14 o 04:31
Magda23_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując