Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 22:21   #23
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A jaki masz telefon? Bo w samsungach mozna zablokowac niechciane numery bez zadnych aplikacji.
tak jak pisałam : model telefonu: Samsung GT-S5830

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
no właśnie mi sie tez wydaje ze we wszystkich samsungach mozna, no ale ja nie wiem...a u operatora może ?

albo zmień numer i daj tylko najbliższym osobom i takim, którym ufasz
byliśmy parą od 16 do 21 roku życia. z jednego miasta. rodzice się znają, wspolni znajomi, prędzej czy później moj nr wpadal w jego rece ale KOCHANI prosze nie piszcie mi ze mam isc na policje albo nie odbierac - NIE ODBIERAM OD NIEGO OD POL ROKU a on dzwoni. albo pisze smsy ze wciaz mnie kocha. Dziekuje Wam za rady oczywiscie ale to juz sprawdzalam.. nie da się

a na policji oni nie uznaja tego za nekanie jesli dzwoni raz na 2 tygodnie, nic nie zrobią. wiem bo mamy przyjaciela rodziny prawnika a wujek jest komendantem policji.

po prostu bardzo prosze was o jakas aplikacje jakas nazwe albo coś ja totalnie na tym sie nie znam.... a mam tego dosc... to jest tak cholernie męczące ..


nawet jak wejde na ten market - to co mam wpisac?... albo gdzie szukac.. nigdy nie korzystalam


a jeszcze odnosnie funkcji w telefonie - to jak to sprawdzic? bo jak klikne na kontakt to mi sie pokazuje w opcjach:
edytuj
usun
polacz kontakt
wyslij informacje kontaktowe
usun z ulubionych
dodaj do grupy
zaznacz jako domyslne
wyslij wizytowke przez

WSZYSTKO.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując