Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 12:08   #4343
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki kochane..jesteście skarbnicą wiedzy co prawda już zgłupłam co mam klikać ale jakie to przyjemne mieć takie dylematy!
jeśłi chodzi o liner, to chodzi mi o ten w słoiczku..ale w takim razie nie dla mnie Ci on. Benefit wykupiłyście to może np. cień clinique czarny? albo jakas paletka z czernią (jak do tego by miała matowy róż to już rewelacja)..No a z różem to chyba w takim razie tą trójkę benefit w końcu kliknę skoro tak chwalicie...

acha..jeszcze do marei, Ty masz tego bliźniaka YSL w takim kolorze jak w linku? No jeśli on piszesz wpada w fuksję to już nic dla mnie nie znajdę ja to tylko jasne róże,łososie i beże względnie.
to Ty jeszcze tej trójeczki nie wzięłaś??
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
a jak się obsługiwać fatalem??

...a jak ten kolor? zbliżony do czerni brązu?
ja nie rozumiem, ja od początku nie miałam żadnych problemów z obsługą fatala a dużo dziewczyn pisze, że im skleja albo coś... jak się dobrze trafi grzebykiem w rzęsy to ani za dużo nie nałoży, ani nie sklei..
a co koloru to taki podobny efekt jak np. pofarbowane włosy granatową czernią (tyle że tu śliweczka), tylko pod światło widać delikatne refleksy, chociaż ja się musiałam namęczyć ze znalezieniem odpowiedniego światła, żeby śliwkę na rzęsach zobaczyć
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Podobno amulsja Avene z dzieciaczkiem nieźle się wchłania Ja na czole mam też brązową piecząteczkę, którą miałabym ochotę wywabić żrącym kwasem

To może spawię sobie jakiś podkład Chanel ?

mam wrażenie, że truskawa chyba ogólni podniosła ceny, bo dolar przecież nie stoi 3 zł, a ceny wielu rzeczy jak w "naszych" perfumeriach
też zauważyłam, że ceny wzrosły, może przez kryzys?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie Valley of the Stars Mini Iridescence Kit:
w kolejności: jasny cień, złoty cień, High Beam, Moon Beam i błyszczyk(mało widoczny raczej przeźroczysty). Ogólne wrażenia takie sobie. Za cenę z promocji można kupić dla wypróbowania bo te 3 buteleczki są maciupeńkie. Cienie mają "normalny" rozmiar Mnie się podoba z tego zestawu złoty cień i high beam.
łe to ja sobie chyba odpuszczę ten zestaw
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora