Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-03, 09:35   #4424
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny no myślę,że koło 170 max było ja nakładam zawsze po myciu Serum Regenerujące Joanny więc myslę,że jakaś tam ochrona jest, ja na swoim Remingtonie prostuje na 140 stopni,bo tam takie jest minimum a tam przejechałam pasmo tylko raz i juz bylo idealnie gladkie,ale jakby spalone
no to ja nie wiem sprobuj jeszcze raz ale na minimum.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny tabsy zmieniam bo mam migreny a ogolnie tabsy sa swietne to stanowska marka tylko dla migrenowcow beda powodowac bole glowy..
dlatego szukam takich tabletek po ktorych nie bede miala migren o ile to mozliwe
rozumiem...
no ja tez za tydz do gina bo to wredne ☠☠☠☠☠☠☠☠ mi nie przeszlo spokoj byl jak zawsze do @ i teraz od nowa bal ja sie zabije... lecze sie juz 4 miesiac wyslalam dzis tz do lekarza- ma mi zrobic badanie moczu bo mam dosc skad ja to biore i co to w ogole sie mnie trzyma i pojde do gina z jego wynikami z moczu i niech mysli co dalej
ale zyc sie odechciewa...
a jeszcze dzis moj dentysta i potem u dziadka odwiedzinki...
a weekend w szkole i zlecialo- goscie i inne glupoty... a ja prac zaliczeniowych jeszcze nie napisalam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora