Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-11, 09:47   #2229
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jednym słowem współczucia dla Hektora dzieci potrafią być bardzo irytujące bo potrzebują uwagi i ciągłego potwierdzania czy coś robią dobrze ale własne się kocha i nie widzi że jest tak samo denerwujące jak inne
Niestety
Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Sliczny Piesek!! Mieszance sa najlepsze Lubie psy, lecz nie umialabym chyba go wychowac, nie mam tak twardej i stanowczej reki Wstawie fotki, niestety marne, tak jak obiecalam, wczoraj zrobilam mokrych wlosow i widac gdzie odrost a gdzie farbowance, w zwiazanych z dzis, ale nie ma slonca, nawet sztuczne swiatlo niewiele daje, wiec fotki z dzis niewyrazne :/ a nadal musze kamerka robic bo nie mam cyfrowki ... no i fotka mojego Forfiego

Jak pogoda sie poprawi wstawie lepsze fotki, dzis nie ma mozliwosci, chlodno, wietrznie, ponuro, smutno...

zapuszczam rowniez grzywke, bo do 12 r. z. nie mialam jej a potem jak scielam tak ciezko szlo zapuscic, ale teraz pobilam rekord normalnie
p.s. sory za scenerie pierwszej fotki, ale to przed domkiem na lawce, z rynny odchodzi farba, ale nie moge przekonac TZ zeby to ogarnal :P
To nie jest mieszaniec, to gończy polski czystej krwi http://pl.wikipedia.org/wiki/Go%C5%84czy_polski

Fajny kiciuś -wygląda jak Bazyl moich rodziców mi się takie "dachowe" umaszczenie bardzo podoba -a i kotów takich coraz mniej, bo wszędzie biało czaerne

Odrost ładny już

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

możecie bić, blond sobie walnęłam


nie żałuję, cóż, wytrzymałam rok, zapuściłam swoje, dlatego udało mi się uzyskać jasny blond bez wstępnego rozjaśniania. z czerni by się nie udało no i miałabym siano.

życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu. ja pewnie cieszyłabym się dalej z naturalek, ale ostatnio czułam się jak szara myszka dosłownie.

teraz to tylko dbać o kolor i kondycję. no i powiem wam,że farbując naturalki nie bałam się,że będe miała siano. i nie mam. nie będę tutaj wrzucać farbowańców, jakby ktoś chciał, mogę dac na prv, ale to pewnie demotywacja bedzie
Jak nie żałujesz to dobrze. Powodzenia w dbaniu o blondzik
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora