Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 10:11   #2232
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ojjj wybacz, ale przez te pogode jakas nieprzytomna jestem, przeczytalam ze jest mieszancem paru ras, a nie ze wyglada jak mieszanka ale jest rasowy...
No mi sie dachowce najbardziej podobaja takie bure, pregowane... tylko on wyglada jak maly kotek, przez te chorobe, taki drobny jest. Bo bialo czarne to takie typowo "wiejskie" kotki, ale nie powiem, i takie mialam za dzieciaka

A odrost to ja nie wiem, wydaje mi sie jak by stanal w miejscu, bo juz coraz mniej widac roznice miedzy farbowanymi a odrostem, tylko odcien popielaty to odroznia, pozatym mi sie pasemka porobily od samego czubka... i juz sama nie nadarzam, tylko na mokrych wlosach widac roznice :P ale moze to i lepiej...
spoko ja od urodzenia mieszkam na wsi i kiedyś były tylko takie bure, a teraz wszędzie te ciapkowate -jakaś zmiana w kociej modzie
pewnie, że lepiej -milej w lustro patrzeć wg mnie
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o matko, w życiu bym sobie nie ogoliła głowy
)
Ja też nie, ale te murzyńskie włosy też inne są -zresztą tak samo nie wiadomo czy to prawda jak i nie wiadomo co właściwie ten pudelek pokazał. Naomi by musiała jakieś oświadczenie wygłosić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora