Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 11:47   #816
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
czy Ty probujesz jednak udowodnic, ze IPL moze byc skuteczny?
Absolutnie nie. Jak sama widzę na samej sobie, że nie jest skuteczny w takim stopniu w jakim mi obiecywano w salonie. Chcę się dowiedzieć, po jakim czasie TmargoT zrezygnowała i czy zabiegi wykonywała regularnie - bo niestety ale ja mimo przeglądania wielu stron na ten temat nie mogę znaleźć porządnych dowodów na to, która metoda jest skuteczniejsza. Każdy będzie przecież zachwalał swoją i mówił, że pozostałe są be.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a co to za różnica?
żadna .to nie kwestia ilosci zabiegów,czy odstępów,to kwestia lasera.IPL to pseudo laser i nie usuwa włosów na stałe
Dlatego dla mnie jest to różnica, więc chciałabym się mimo wszystko dowiedzieć.

I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-10-30 o 11:54
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując