Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-21, 16:39   #289
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

to, czy stracę pieniądze to moja sprawa. jeśli każdy by się kierował w kupnie jakichkolwiek kosmetyków tym, że coś ma zarówno dobre, jak i złe opinie to nikt by nic nie kupował. Revitalash też ma zwolenników i przeciwników, też jest drogie i jedni mówią, że działa, inni nie. To też zależy po części od naszych predyspozycji, spotkałam się z bardzo nieprzychylnymi opiniami na temat Revitalash w internecie, a z drugiej strony widziałam rzęsy mojej kuzynki po używaniu tej odżywki - były meeega grube i długie.
A co do nieprawdziwości zdjęć - serio?? A jak widzisz na reklamie kobietę reklamującą tusz do rzęs z przyklejonym milionem rzęs, to myślisz, że ten tusz do rzęs spowoduje taki efekt? Celem reklamy jest zachęcić klientów do kupna towaru, to oczywiste, że producentów ponosi w niej wyobraźnia.
Na jednych ludzi niektóre kosmetyki działają, na innych nie. Dla jednej osoby dany krem do twarzy jest rewelacyjny, dla innej już nie, bo zapycha pory, lub powoduje reakcje alergiczne.
Dlatego właśnie użyje Hair Jazz i sama zobaczę, czy mi coś da, ponieważ jak nie spróbuje to się nie przekonam. Gdyby nikt nie testował tych nowych kosmetyków, to nikt by się nie przekonał, czy warto je kupić, czy nie.


Przed chwilą odebrałam przesyłkę, jutro wstawię zdjęcia długości włosów, a także przedziałku.
Ucieszyłam się, że zestawy były zapakowane w dużą folię bąbelkową, którą już bardzo namiętnie wypstrykałam

Edytowane przez RealnaFikcyjna
Czas edycji: 2015-01-21 o 17:57
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując