Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-22, 11:57   #291
landryna069
Przyczajenie
 
Avatar landryna069
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

[QUOTE=kindziur;49810572] Landryno wypraszam sobie sformułowanie iż "piszę co mi ktoś każe". Znajdujesz się na niezależnym forum. Jakbyś czytała porządnie wpisy to wiedziałabyś, że ja również byłam sceptycznie nastawiona i nie wierzyłam jak również widziałam, że negatywy są usuwane ze strony 'HP'. Wiedziałabyś, że po HJ włosy są tępe i trudno sie rozczesują ponieważ zawierają alkohol który wysusza.
Jeśli uważasz, że to ściema dlaczego my produkt otrzymujemy? Dlaczego rosną nam włosy?? I dlaczego do jasnej anielki mówisz mi że szkoda pieniędzy skoro ponad 80% osób wypowiadających się w temacie jest zadowolonych z efektów (w tym ja)???
Czy naprawdę aż tak żal Ci tyłek ściska że akurat na Ciebie ten produkt nie działa, że zrzucasz wszystko na karb "płatnych forumowiczek"?

Jak to się mówi Kindziur??? Uderz w stół a nożyce się odezwą......Co się tak oburzyłaś? Produkt nie podziałał, bo nie ma w nim nic co przyspieszyłoby porost włosów. Jakie 80% jest zadowolonych? Gdzie Ty to wyczytałaś na FB? Wiadomo, że skoro usuwają negatywne wypowiedzi to zostaje większość pozytywnych opinii. Produkty HJ tragicznie działają na włosy. Po co kupować i używać szamponu i odżywki po których trzeba nałożyć dodatkowo intensywną maskę nawilżającą i olejek, żeby te włosy rozczesać??? Gdzie tu sens? Lepsze efekty miałam po stosowaniu wcierki Joanna Rzepa za 8zł (i tu efekty zauważyła nawet moja fryzjerka). Czytałam dokładnie ten wątek od samego początku, byłaś sceptycznie nastawiona, po czym kupiłaś ten zestaw i nagle woooow jest efekt, włosy rosną jak szalone.....Litości
Na koniec cytat z bloga lamadolamy, z którą zgadzam sie w 100%. Pozdrawiam
"

Ja wiem, że ogromna część dziewczyn, które kupiły powyższe produkty będzie się zapierała rękami i nogami na rewelacje, jakie podaję. Sama biłabym się w piersi, że przecież widzę poprawę, widzę jak włosy rosną gdybym dała się nabrać na tak ustawioną akcję "marketingową". Widziałam też zdjęcia blogerek, które na zdjęciach "dokumentowały" przyrost. Zastanówmy się jednak czy można wierzyć, że przeciętna dziewczyna dokona pomiaru prawidłowo? (w szczególności, gdy włosy są cieniowane)"

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

[QUOTE=kindziur;49813485]Jak dla mnie może być nawet założycielką wątku. Nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie i koleżanki z forum "kłamcami bo u was to działa i na pewno jesteście przekupione przez firmę". W wątkach była mowa że na jednego działa na drugiego nie jak również o tym jak wyglądają włosy po myciu. Jeśli na nią nie działa to trudno i nie musi mieszać produktu (i nas) z błotem bo tak jej się podoba. Takie rzeczy można napisać inteligentnie a nie stylem "bólu d*py". Spójrz choćby na opinie na KWC; jedne zachwalają inne nie ale produkt procentowo wypada na plus i jest kupowany.

Kindziur jakbyś dokładnie czytała to byś wiedziała, że nikt Cię kłamcą nie nazwał. Po drugie jeśli na mnie to nie podziałało to mam prawo napisać tutaj swoją opinię i wyrazić niezadowolenie. Po to jest to forum. Nie rozumiem dlaczego nazywasz to mieszaniem z błotem. Zachowujesz się jak ludzie z Harmonyplus, którzy każdy niewygodny i negatywny komentarz usuwają z FB. Poza tym Twoje odpowiedzi na niektóre wątki, komentarze i słownictwo typu "ból d..y" pokazują jak inteligentnie Ty potrafisz pisać. Chętnie dam Ci w prezencie mój zestaw HJ. Skoro tak dobrze na Ciebie podziałał. Pozdrawiam
landryna069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując